Galeria i Opinie

Szkoła Rodzenia w Poznaniu DzieciOK to profesjonalizm, ale też przyjazna, rodzinna atmosfera. Zobacz galerie i opinie o naszej Szkole Rodzenia.

 • Kasia2018-11-08 21:29
  Długo się zastanawiałam nad wyborem właściwej szkoły rodzenia. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że był to właściwy wybór. DzieciOK spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne prowadzących zajęcia Pań. Serdecznie dziękuję za miłe spotkania. Polecam wszystkim.
 • Karolina2018-09-06 12:25
  Jestem już po zakończonym kursie, zatem mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim przyszłym rodzicom szkołę rodzenia DzieciOK. Miałam również okazję skorzystać z dodatkowych zajęć, takich jak z masażu prenatalnego, warsztatu laktacyjnego, idei żywienia 1000 dni, masażu shantali oraz zajęć praktycznych. Wszystkie wymienione w pełni spełniły moje oczekiwania. Serdecznie dziękuję Paniom Klaudii, Ani, Kasi i Gosi, z którymi miałam okazję się spotkać :)
 • Maria2018-04-03 18:57
  Dziękujemy za wiele wspaniałych zajęć. Naszym zdaniem, w pełni wykorzystaliśmy czas na naukę w waszej placówce. Polecamy serdecznie.
  M&J
 • Ania2017-11-08 11:28
  Szkoła rodzenia godna polecenia! Zajęcia prowadzone przez położną Anię są bardzo ciekawe i co najważniejsze nie można się na nich nudzić. Atmosfera była świetna :)
 • Paula2017-06-08 16:25
  Serdecznie polecam tę szkołę rodzenia! Bardzo kompetentne prowadzące - Pani Ania pełna empatii i wielkiej praktycznej wiedzy ;) Bardzo fajny i sprawny kontakt z biurem, prosty sposób rezerwacji i duży wachlarz zajęć dodatkowych.
 • Marta2017-05-31 16:25
  Polecam DzieciOKa pracują tam kompetentni i przesympatyczni ludzie
 • Jola2017-05-30 15:48
  Świetna szkoła rodzenia! Szeroki wachlarz zajęć i warsztatów, które w 100% przygotowują do porodu i macierzyństwa. Polecam gorąco!
 • Daria2017-05-10 12:20
  Polecam! Pomocne położne, ogromny wybór warsztatów dodatkowych i super atmosfera :)
 • Monika2017-05-06 00:37
  Polecam! Duża różnorodność zajęć, wszystko co potrzebne w jednym miejscu.
 • Justyna2017-03-29 12:37
  Polecam bardzo! Zajęcia weekendowe bardzo konkretne i pomocne. A Pani Ania, położna która przychodziła do domu po porodzie super. Na prawdę zależy jej na dobru maluszków i ich mam, słowna punktualna i co najważejsze zawsze pomocna!!
 • Ania K.2016-11-26 23:48
  Serdecznie polecam! Bardzo fajna atmosfera na zajęciach szkoły rodzenia z Bogną, ogromna wiedza i dużo przydatnych informacji z zakresu porodu oraz fajny wybór dodatkowych zajęć ( m.in. ćwiczenia dla kobiet w ciąży, kurs chustonoszenia, kurs z zakresu laktacji ), a także możliwośc wykonania KTG. :)
 • Małgorzata N.2016-10-12 11:13
  Szukając szkoły rodzenia skupiłam się na możliwości uczestniczenia w kursach weekendowych oraz na ofercie dodatkowych zajęć-po wnikliwej analizie oferta ta wydała mi się najlepsza. Co najważniejsze po uczestnictwie w zajęciach mogę śmiało powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Polecam.
 • Justyna M.2016-09-27 14:18
  Super szkoła!! Wraz z mężem uczestniczyliśmy w zajęciach weekendowych w lipcu i aż nam było szkoda, że to był tylko jeden weekend bo było tak sympatycznie :) Pani Ani Gabryniewska - przemiła osoba :) - odpowiadała na wszystkie nasze pytania, poruszono wiele tematów, m.in. można było się dowiedzieć jak wygląda poród w poszczególnych poznańskich szpitalach (jakie są różnice, zasady). Nie zabrakło czasu na naukę przewijania, kąpania a przy tym było wesoło :) Jak najbardziej polecamy!! :)
 • Katarzyna i Mateusz K.2016-09-12 17:10
  Gorąco polecamy tą szkołę rodzenia!Położne Panie Anie są wykwalifikowane i przekazują fachowe i rzetelne informacje na tematy związane z ciążą porodem oraz pielęgnacją i karmieniem Malucha. Chodziłam z mężem na kurs z tej szkoły rodzenia oraz dodatkowe warsztaty jak technika laktacyjna-wsparcie laktacyjne, czy poród musi boleć prowadzone przez doule Panią Natalia Januchowską. Dzięki tym watsztatom poznaliśmy pozycje wertykalne, jak prakrycznie mąż moze wykonywać masaż i łagodzic ból porodowy i jak ważna jest jego obecność podczas porodu. Świetnie również prowadziła Pani Karolina-Masaż Shantala niemowlaka. Ważnych informacji również dowiedziałam się od Pani Moniki Zych, która prowadziła trening mięśni dna miednicy jak również od Pani Ani Kurkiewicz o aktywnym porodzie, łagodzenia bólu i ranach poporodowych. Dzięki tym wszystkim szkoleniem mój mąż chce mi uczestniczyć w porodzie i nie boimy się rodzić:) Uczestniczę 2 razy w tygodniu w gimnastyce co rewelacyjnie prowadzą: Położna Pani Ania Ratajczyk oraz Położna Pani Ania Gabryniewska. Można się odprężyć, zrelaksować, odpowiednio oddychać i poćwiczyć na pilkach w trakcie słuchania pięknej muzyki:)Zawsze mogę o coś się zapytać i chętnie Panie Anie odpowiadają!Do Pani Ratajczyk również chodzę na masaż co mi pomoga zlikwidować ból pleców. Właściciel Szkoły Rodzenia dba o miłą i przyjazną atmosferę w lokalu oraz zawsze odzwania i odpisuje na e-maile. Nie zamieniłabym tej szkoły rodzenia na żadną inną, a przed zapisem analizowalam oferty innych szkół i uważam, że wybrałam najlepszą! Szczerze wszystkim polecam!
 • Martyna Ł.2016-09-03 16:25
  Świetne podejście, fachowa pomoc i opieka - korzystałam z masażu dla ciężarnych oraz zapisów ktg, szczerze polecam! Przy okazji można uzyskać wiele ważnych informacji i odpowiedzi na pytania, Panie położne są bardzo pomocne i doświadczone, a poza tym przemiłe. Polecam każdej przyszłej mamie, naprawdę warto skorzystać z szerokiej oferty, jaką dysponują!
 • Ola2016-08-29 22:07
  Polecam tę szkołę rodzenia. Profesjonalna kadra , miła atmosfera i szeroka oferta zajęć przed i po porodzie. Przygotowanie merytoryczne przed porodem , pomaga uspokoić nerwy przyszłych rodziców. Kurs chustonoszenia to super sprawa zarówno dla rodziców jak i dziecka.
 • Monia2016-08-22 11:56
  Śmiało polecam tą szkołę rodzenia. Jest to idealne miejsce dla przyszłych rodziców, którzy chcą się dowiedzieć wszystkiego na temat porodu i całego macierzyństwa. Oprócz zajęc podstawowych można wziąć udział w wielu dodatkowych warsztatach, co jest naprawdę dużym plusem.
  Polecam gimnastykę dla ciężarnych oraz rewelacyjny masaż (juz się nie mogę doczekac kolejnego :-)).
 • Madzia2016-08-06 12:55
  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę szkołę. Szczególnie atrakcyjna jest oferta dodatkowa, liczne kursy i warsztaty, w dużej mierze bezpłatne. Warto skorzystać z masaży, to chwila relaksu dla ciężarnej.
 • Olga2016-08-05 11:32
  Szczerze polecam Szkołę Rodzenia DzieciOK. Pani Ania Gabryniewska to położna z powołania. Dla wszystkich znajdzie czas. Kursy prowadzone są fantastycznie i przekazywane informacje są adekwatne do tego co będzie nas czekać w tym najważniejszym dniu. Polecam
 • Martyna M.2016-08-01 18:31
  Serdecznie polecam szkołę rodzenia DzieciOK. Zajęcia prowadzone były bardzo rzeczowo a jednocześnie w przesympatycznej atmosferze. Oprócz szkoły rodzenia można bezpłatnie skorzystać z gimnastyki oraz wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach. Naprawdę warto! :)
 • Małgosia2016-07-27 18:04
  Szczerze polecam tę szkołę rodzenia. Duży plus za możliwość skorzystania z zajęć w weekend. Bardzo konkretne i praktyczne przekazywanie informacji przez panią Anię Gabryniewską. Polecam również gimnastykę. Bardzo mi pomogła przy bólach kręgosłupa. Szkoła prowadzi sporo zajęć dodatkowych (również bezpłatnych). Jest z czego wybierać.
 • Ania2016-07-18 14:32
  Bardzo fajna szkoła rodzenia. Kompleksowa oferta. Sympatyczna atmosfera (głównie dzięki p. położnej :). Duża wiedza praktyczna p. Ani G. :)
 • Alicja2016-07-13 09:04
  Bez zarzutów.
  Zajęcia przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze. Położne profesjonalne, udzielają fachowych informacji i wyjaśnień, nie ma pytań bez odpowiedzi. Do tego ciekawe dodatkowe, w tym również bezpłatne warsztaty i gimnastyka. Szczerze polecam :)
 • Lidka i Marcin2016-07-08 22:55
  Serdecznie polecamy! Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach dzięki czemu czuliśmy się bardzo swobodnie. P. Ania G. jest położną z ogromną wiedzą i doświadczeniem, odpowiada konkretnie na wszystkie pytania. Bardzo przydatne wiadomości dla przyszłych rodziców. Zajęcia dodatkowe czy możliwość skorzystania z ktg są ogromnym atutem tej szkoły.
 • Natalia2016-07-06 11:16
  Szczerze polecam! Zajęcia bardzo merytoryczne, Panie położne z ogromną wiedzą, a do tego wszystko w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Kursy dodatkowe i gimnastyka rownież bez zastrzeżeń. Teraz na pewno łatwiej będzie nam odnaleźć sie w nowej roli. Lepiej trafić nie mogłam :)
 • Marta2016-06-29 16:14
  Polecam! Zajęcia przebiegają sprawnie, przekazywane są konkretne, przydatne informacje. Godne polecenia są także zajęcia dodatkowe, jak kurs I pomocy. Całość pozwala poczuć się pewniej przed wejściem w nową rolę;)
 • Joanna i Michał2016-06-22 12:36
  Szkołę rodzenia dzieciOK wybraliśmy głównie ze względu na możliwość uczęszczania na zajęcia weekendowe. Mało liczne grupy stwarzają bardzo miłą atmosferę. Pani Ania wykazuje się podczas zajęć dużym profesjonalizmem, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych oraz poddania się badaniu KTG dodatkowo zwiększa atrakcyjność szkoły dzieciOK. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecamy!
 • Ania L.2016-06-14 09:18
  Polecam tę szkołę :) Prowadzące są bardzo fajne, zawsze służą pomocą, odpowiadają fachowo na każde pytanie (dla nich nie ma głupich pytań). Atmosfera jest przyjazna, a szkoła oferuje dużo dodatkowych zajęć (również bezpłatnych) np. gimnastyka (bardzo polecam) czy badanie KTG. Naprawdę warto tu chodzić!
 • Paulina i Kamil2016-06-04 10:10
  Polecamy tą szkołę! Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, zostało przekazane bardzo dużo informacji przyszłym rodzicom, z czego na pewno skorzystamy :) Można uczestniczyć w wielu dodatkowych warsztatach, co jest kolejną zaletą tej szkoły. Polecamy w 100% :)
 • Dominika2016-05-13 13:49
  Super szkoła!
  Bardzo miła atmosfera. Kursy przeprowadzane również weekendowo, informacji przekazywanych jest bardzo dużo mimo to zajęcia nie są nużące - wręcz można się pośmiać, do zajęć praktycznych zachęca się także tatusiów. Polecam również zajęcia gimnastyczne, które prócz prawidłowej techniki oddechu pomagają utrzymać kondycję fizyczną i pomagają m. innymi na bóle kręgosłupa. Szkoła bardzo często organizuje różne kursy -laktacyjne, masaży niemowląt, prawidłowej diety, pierwszej pomocy, chustonoszenia i inne. Serdecznie polecam -10/10!
 • Angelika2016-05-07 14:57
  Sympatyczna atmosfera zajęć, wiele cennych, praktycznych porad wynikających z doświadczenia. Szkoła godna polecenia!
 • Małgorzata2016-04-29 09:37
  Wybór Szkoły Rodzenia DZIECIOK okazał się strzałem w 10.
  Kurs przeprowadzony solidnie, profesjonalnie w miłej atmosferze przez Panią Anię Ratajczyk. Przekazywane jest dużo informacji. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi a są one udzielane naprawdę wyczerpująco. Grupy nie są duże co jest dużym plusem - każdy ma możliwość zadania pytań, których nie brakuje :) co w dużych grupach czasami jest problemem.
  Polecam również jak najbardziej zajęcia gimnastyczne pomagające zachować kondycję fizyczną i przygotowują do porodu oraz kursy organizowane przez szkołę.
  Podsumowując bardzo polecam tę szkołę rodzenia a przede wszystkim położną Panią Anię Ratajczyk.
 • Łukasz Domina2016-04-26 15:21
  Szkoła rodzenia Dzieciok była naprawdę świetnym wyborem! Po początkowej radości nadchodzi podenerwowanie nadchodzącą przyszłością, Dzieciok pomógł nam odzyskać pewność siebie i poczuliśmy się gotowi do nowej roli rodziców. Polecam tą szkołę wszystkim, przyszłym i obecnym rodzicom oczekującym potomstwa. Rzeczowo na temat i bez stresu! Wszystko jest wyjaśnione chronologicznie w etapach i bardzo przystępnie, Pani położna była przemiła i bardzo cierpliwa, chętnie i wyczerpująco odpowiadając na wszystkie pytania. Polecam 10/10
 • Magdalena Nowacka-Kleban2016-04-23 15:22
  BARDZO dobra decyzja! 1. Zajęcia w Szkole Rodzenia pełne fachowej, praktycznej i niezbędnej wiedzy podane w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób (moja prowadząca -p. Ania Ratajczyk) 2. Gimnastyka- dobrodziejstwo dla ciała. Zwłaszcza pod koniec. 3. Liczne zaproszenia na darmowe warsztaty z których przetestowałam :Praktyczny kurs pierwszej pomocy , Masaż niemowlaczka czy Wsparcie laktacyjne a to wszystko tylko za to,że tak fantastyczna położna jak Pani Ania zostanie moją położną środowiskową.
  Szczerze? I to jest w tym wszystkim najlepsze! :))) Dziękuje DzieciOKu!!!
 • Daria2016-04-22 14:59
  Serdecznie polecam! Ciekawe zajęcia, konstruktywne porady, miła atmosfera. Dobry wybór dla przyszłych rodziców, aby poszerzyć wiedzę na temat ciąży, porodu i opieki nad noworodkiem. Dla przyszłych mam - warto skorzystać z gimnastyki przedporodowej :)
 • Anna i Patryk2016-04-06 17:16
  Polecamy przyszłym rodzicom! Fachowa wiedza, dużo niezbędnych informacji, miła atmosfera. Możliwość uczestnictwa w warsztatach o różnej tematyce, gimnastyka, masaże, a do tego pełne rad wizyty domowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
 • Asia i Piotrek2016-04-04 20:59
  Polecam! Fajnie prowadzone zajecia, mnostwo historii "z zycia wzietych" co sprzyja szybszemu zapamietywaniu informacji. Najmocniejszym punktem tej Szkoly Rodzenia jest polozna Pani Ania Ratajczyk :)
 • Asia i Maciek2016-03-22 18:53
  Z czystym sercem polecamy te szkole rodzenia;) fachowość, otwartość i pozytywne nastawienie na kazdym kroku. Szeroka oferta i dostępność to tylko jedne z licznych zalet ludzi tam pracujących. Fajne miejsce do którego chętnie się wraca;)
 • Weronika2016-03-08 09:31
  Polecam!! Duża wiedza i fachowe porady. Cierpliwość do pytań i wyczerpujące odpowiedzi. Swietnie spędzony czas wsród przyszłych rodziców ;)
 • Paulina2016-02-23 16:51
  Szkołę Dzieciok polecam wszystkim. Uczestniczyłam z mężem w zajęciach weekendowych z panią Anią R. Ciekawe tematy, zajęcia praktyczne i teoretyczne, miła atmosfera. Polecam także zajęcia dodatkowe: gimnastykę i masaże (z obu korzystam z ogromną przyjemnością). Super szkoła, super Położne i super przygotowanie do nowej roli :-).
  Gorąco polecam!
 • AndżelikaS2016-02-22 17:25
  Serdecznie polecam Szkołę Rodzenia DzieciOK wszystkim przyszłym rodzicom! Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób przez położną z dużym zasobem wiedzy i doświadczeniem :) Dodatkową zaletą jest możliwość uczestniczenia w zajęciach gimnastycznych oraz warsztatach.
 • Dominika2016-02-22 17:15
  Zdecydowanie polecam! Kurs spełnił moje oczekiwania w zakresie merytorycznym, a niezwykle miła atmosfera dopełniła pozytywne wrażenie, które odniosłam. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a wszystkie rady i informacje otrzymane od doświadczonych położnych z pewnością okażą się przydatne. Szkoła oferuje również szeroki wachlarz dodatkowych zajęć, w których z chęcią uczestniczę. Dodatkowo, możliwość wyboru między kursem w dni robocze a kursem weekendowym niewątpliwie jest plusem.
 • Magda M2016-02-18 19:08
  Polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Zaletą są małe grupy, kameralna atmosfera i fachowa kadra.
 • Ola2016-02-18 16:01
  Polecam szkołę rodzenia DzieciOK! Pani Ania G. nie tylko super prowadzi zajęcia dla przyszłych rodziców, ale także ćwiczenia dla przyszłych mam. Poza tym opieka po porodzie super. Dziękuję Pani Aniu :)
 • Aleksandra2016-02-18 12:43
  Szkoła na 5+. Dużym plusem jest to, że w zajęciach mogą uczestniczyć także Panowie. Szeroki wybór dodatkowych warsztatów i zajęć. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, przez sympatyczne położne, które chętnie odpowiedzą na pytania. Dogodna lokalizacja. Niezdecydowanym gorąco polecam.
 • Magda2016-02-15 10:10
  Szczerze polecam zajęcia w szkole rodzenia DzieciOK. Miła atmosfera,małe grupy, dużo fachowej wiedzy, która rozwiewa wątpliwości i pomaga uporać się z obawami rodziców. Szeroki wybór dodatkowych warsztatów oraz bardzo fajne i przydatne zajęcia gimnastyczne .
 • Karolina2016-01-14 23:24
  Mocno polecam tę szkołę rodzenia. Plusy:
  - możliwość skorzystania z szerokiego pakietu zajęć (osobiście korzystam z kilku)
  - doświadczone, zaangażowane w prowadzenie i pomaganie, sympatyczne prowadzące położne
  - małe grupy
  - miła atmosfera
  - dobra lokalizacja/ dojazd
  Minusy: brak
 • Magda i Rafał2016-01-13 14:23
  Profesjonalizm, miła atmosfera, małe grupy. Dziękujemy i polecamy Szkołę Rodzenia DzieciOK wszystkim przyszłym rodzicom.
 • Gosia i Marcin2016-01-11 09:19
  Polecamy Szkołę Rodzenia DzieciOK! Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Panią Annę Ratajczyk. Miło, sympatycznie i fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na wizyty po rozwiązaniu :-)
 • Julia i Tomasz2015-12-30 00:25
  Serdecznie polecamy Szkołę Rodzenia DzieciOK. Obecnie spodziewamy się się drugiego dziecka. Pierwszym pani Ania Ratajczyk zajęła się ciępłą, przyjazną a przede wszystkim fachową ręką.
  Podczas pierwszej ciąży uczęszczaliśmy na zajęcia przygotowujące do rodzicielstwa, które również były prowadzone fachowo i ciekawie.
  Natomiast ćwiczenia dla ciężarnych prowadzone przez panią Anię Ratajczyk są świetna formą przygotowania do porodu pod względem fizycznym.
  Pozdrawiamy przyszłych kursantów
  Julia, Tomasz, Józio i jeszcze z brzuszka Anielka S.
 • Kinga K2015-12-28 21:40
  Zdecydowanie polecam szkołę rodzenia. Zajęcia odbywają się w przesympatycznej atmosferze.Prowadzi je Pani Ania , dzięki której dowiedziałam się naprawdę dużo nowych rzeczy. Sprawiło to, że nabrałam sporo pewności siebie i z radością i spokojem czekam na sprawdzenie się w praktyce za kilka tygodni :)
 • Ania2015-12-28 13:44
  Polecam szkołę rodzenia! bardzo ciekawy i wyczerpujący kurs, mąż towarzyszył mi z przyjemnością. Polecam również gimnastykę oraz masaż :)
 • Kasia i Darek2015-12-21 21:40
  Serdecznie polecamy Szkołę Rodzenia DzieciOk! Bogata oferta i bardzo miła oraz kompetentna pani położna Ania uczyniły nasze spotkania w ramach szkoły bardzo owocnymi i pomocnymi. Dziękujemy!
 • Ania2015-12-20 21:26
  Gorąco polecam zajęcia w szkole rodzenia dzieciOK. Zajęcia są prowadzone naprawdę w ciekawy sposób. Poza tym pełno dodatkowych zajęć o czym informują na bieżąco drogą mailową, co jak dla mnie jest jeszcze jednym dużym plusem. Uważam że wybór tej szkoły jak dla mnie był strzałem w 10. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam, ponieważ naprawę warto!
 • Sylwia2015-12-11 12:54
  Szkola godna polecenia! Ciekawe i profesjonalne zajęcia z nutka humoru aby nie przerazic przyszłych rodziców :) Duza wiedza i zaangażowanie prowadzącej która odpowiadała na wszystkie nasze pytania.
  Polecam!
 • Ewa2015-12-10 19:48
  Profesjonalna szkoła z profesjonalnym podejściem. Duży wybór zajęć dodatkowych oraz ogromną wiedza Położnych prowadzodzacych zajęcia zachęca do uczęszczania. Ludzkie i indywidualne podejście do każdej Mamy ;) Polecam !
 • Aneta B2015-12-08 10:36
  Jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole rodzenia. Ciekawe i treściwe zajęcia prowadzone przez bardzo sympatyczną położną panią Anię pozwoliły mi lepiej przygotować się do porodu i nie tylko. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z grupy listopadowej:)
 • agnieszka2015-11-26 17:17
  serdecznie polecam szkołę rodzenia, zajęcia teoretyczne, gimnastyczne i dodatkowe - super, bardzo ciekawa i szeroka oferta oraz zawsze profesjonalna pomoc ze strony całej ekipy DzieciOK'a.
 • Natalia2015-11-24 16:18
  Gorąco polecam zajęcia w szkole rodzenia DzieciOK. Pani Ania Ratajczyk bardzo cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, zawsze daje możliwość zadania pytania i nie ucieka od odpowiedzi. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna! :)
 • Dorota2015-11-17 18:36
  Szczerze polecam szkołę rodzenia dzieciOK wszystkim przyszłym rodzicom. Zajęcia są prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Pani Położna Anna Ratajczyk jest bardzo miłą i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Polecam ;-)
 • Paulina N2015-11-13 13:07
  Polecam w 100% pomimo moich problemów w ciazy Pani Anna troszczy się o mnie i moje maleństwo czujemy się bezpiecznie pomimo komplikacji. Pozdrawiamy
 • Alicja2015-10-30 20:56
  Serdecznie polecam zajęcia w szkole rodzenia jak i wszystkie zajęcia dodatkowe. Miła atmosfera, fachowa kadra, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
 • Monika2015-10-30 14:51
  Szkołę Dzieciok poleciłam kilku znajomym, którzy spodziewają się dziecka. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. My z mężem również :-) Szczególnie cieszyło nas to, że można wybrać opcję zajęć weekendowych. Położne prowadzące zajęcia są bardzo miłe i kompetentne, odpowiadają na wszystkie pytania i chętnie dzielą się doświadczeniami z prowadzonej praktyki. Miałam też przyjemność uczestniczyć w zajęciach dodatkowych m.in. porad dietetyka i szkoły masażu, także polecam przyszłym rodzicom. Należy także docenić wysoki ogólny poziom zapewnionej obsługi oraz miły kontakt mailowy.
 • Małgorzata A.2015-10-21 11:41
  Bardzo przyjazna i ciepła atmosfera. Pani położna Ania Gabryniewska udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące pytania, chętnie służy radą i pomocą. Zajęcia są prowadzone w małych grupach. Regularnie też uczestniczyłam w zajęciach gimnastycznych dla przyszłych mam. Serdecznie polecam!
 • Gosia2015-10-21 10:40
  Gorąco polecam wybór tej szkoły. Na zajęciach poruszane są zagadnienia praktyczne, a na każde pytanie można uzyskać fachową odpowiedź. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Polecam także zajęcia gimnastyczne - pomagają utrzymać dobrą formę i świetny nastrój :)
 • Agata2015-10-19 10:13
  Rekomenduję wybór szkoły rodzenia Dzieciok wszystkim przyszłym rodzicom (w zeszłym miesiącu uczestniczyłam z mężem w zajęciach weekendowych, rewelacyjnie prowadzone, w małej grupie, uzyskaliśmy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Nas pytanie). Dodatkowo Dzieciok oferuje bardzo interesujące warsztaty dodatkowe (spora część nieodpłatna, np. kurs masażu Shantali czy karmienia piersią, o gimnastyce nie wspominając). Kompetentny i zgrany zespół pracowników to niewątpliwie kolejny atut szkoły, doskonała lokalizacja i fantastyczna atmosfera. Szkoła na 6!;-)
 • Milena2015-10-19 09:50
  Z całego serca polecam Szkołę Rodzenia Dzieciok. Położne bardzo kompetentne, szczegółowo omawiają każdy temat i udzielają informacji na nurtujące pytania. Moja świadomość na cały przebieg ciąży oraz to co mnie czeka po porodzie zwiększyła się o 100%. Już nie mogę się doczekać wizyt Pani Ani w domu i pomocy przy maluszku. Dodatkowym plusem jest możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć gimnastycznych...Same Plusy!
 • Karolina2015-10-08 12:34
  Polecam szkołę oraz dodatkowe usługi dostępne w ramach kursu. Zajęcia były praktyczne, pozbawione reklam produktów, merytoryczne i prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Polecam rownież zajęcia gimnastyczne. Ogółem, bardzo profesjonalne, miłe podejście .
 • Marysia2015-09-29 10:17
  Bardzo serdecznie polecam tę szkołę rodzenia :) Atmosfera przesympatyczna, obie Panie Anie miłe i kompetentne. Oboje z Mężem polecamy weekendowy kurs rodzenia. Ja dodatkowo jestem zadowolona z ćwiczeń, na które od 31.tyg.ciąży chodzę regularnie 2 razy w tygodniu.
 • Katarzyna Strzelczyk2015-09-26 22:03
  Już rok prawie minął od ukończenia kursu a ja jeszcze pamiętam jak chodziłam z brzuszkiem na gimnastykę i ćwiczyłam z piłką. Szkołę polecam ciekawe zajęcia z teorii, dużo nowości udało mi się dowiedzieć. Położna pani Ania Gabryniewska zawsze w biegu i z uśmiechem. Dziękuję za zajęcia i wszelką pomoc.
 • Dominika i Rafał2015-09-16 11:25
  15.0.2015 byliśmy na naszych pierwszych zajęciach w szkole rodzenia "Dieciok" .
  Szkolenie prowadziła Pani Anna Ratajczyk. To nasze pierwsze dziecko i pierwszy kontakt z szkołą rodzenia i mogę napisać, że 2 godziny zajęć upłynęły nam niepostrzeżenie , ani razu nie spojrzałem nawet na zegarek. Prelekcja prowadzona w ciekawy i zajmujący sposób, widać ze prowadzona przez praktyka. Miła atmosfera , fajni ludzie , bardzo ciekawe prowadzone , dużo dodatkowych opcji i szkoleń i usług ( korzystaliśmy np z KTG). Jeżeli chodzi o nas to gorąco polecamy.
  Pozdrowienia dla Pani Ani :)
 • Marta2015-09-15 17:17
  Polecam serdecznie zajęcia przygotowujące w bezpłatnej szkole rodzenia DzieciOK. Atmosfera jest niesamowita, Pani Ania Gabryniewska bardzo miła, pomocna i znająca się na rzeczy. Ponadto szkoła oferuję dużo zajęć dodatkowych również bezpłatnych . Korzystałam z gimnastyki która była bardzo pomocna w czasie ciąży, również z dodatkowego spotkania na temat odżywiania kobiet w ciąży oraz karmienia niemowląt. Szkoła dopasowana jest do potrzeb przyszłych mam.
  Polecam serdecznie
 • Roma i Mariusz2015-09-07 22:36
  Gorąco polecamy zajęcia w szkole rodzenia DzieciOK. Zdecydowaliśmy się na kurs weekendowy, a zajęcia prowadziła przemiła i niesamowicie kompetentna położna Pani Ania Gabryniewska. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Szczerze polecam również zajęcia gimnastyczne - jeśli tylko można, naprawdę warto skorzystać.
 • Marysia2015-08-18 21:59
  Serdecznie polecam szkołę rodzenia DzieciOK. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób przez kompetentne i sympatyczne położne. Prowadzące na każde pytanie udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Dużym plusem są dodatkowe zajęcia, np. z pierwszej pomocy niemowlakowi, gimnastyka dla ciężarnych. W dużej mierze dodatkowe zajęcia/kursy są darmowe dla kursantek szkoły. Polecam!
 • Agnieszka i Robert razem z Julką J2015-08-17 10:30
  Polecam szkołę pani Ani Ratajczyk. Wybraliśmy z żoną jej szkołę wzgledu na bliską. lokalizację, jednak szybko przekonaliśmy się o innych plusach" Dziecioka". Między innimi: przyjazna atmosfera, wiele przydatnych informacji dot. porodu,opieki i pielęgnacji dzidziusia, których nie znajdziesz w żadnej książce, a przede wszystkim fakt, że w razie jakichkolwiek wąpliwości czy pytań zawsze będziemy mogli liczyć na fachową i przyjacielską radę p. Ani. Mamy też nadzieję wrócić na zajęcia do p.Ani gdy będziemy starać się o drugie dziecko :-)
 • Agnieszka i Robert2015-08-15 17:43
  W szkole rodzenia przyszli rodzice poszukują niezbędnych informacji dotyczących rewolucji, która niedługo nastąpi w ich życiu. Szkoła rodzenia pani Anny zdecydowanie oczekiwania te spełnia. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, a zajęcia są prowadzone przez osobę z powołaniem. Polecamy.
 • Joanna2015-08-12 20:01
  Po odbyciu kursu w szkole rodzenia DzieciOK, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zajęcia oraz kursy dodatkowe (często oferowane bezpłatnie rodzicom). Przemiła atmosfera, otwartość w podejściu do kursantów i kompetentne porady, świadczą o wysokim poziomie usług. Szczególnie sobie cenię fakt, że dzięki szkole mogłam już w 5tym miesiącu ciąży wybrać położną środowiskową i zdążyć ją poznać w czasie zajęć, dzięki czemu na wizyty patronażowe będzie przychodzić do mnie osoba, którą zdążyłam poznać i polubić. Serdecznie polecam!
 • Magda LS2015-08-10 21:39
  Polecam jako szkołę rodzenia. Zajęcia ciekawe,mnóstwo przydatnych informacji i zawsze odpowiedź na każde zadane pytanie. Po ukończonych zajęciach zostaje świadomość (a to bardzo ważne),że można zadzwonić lub napisać do Pani położonej gdy zaczną pojawiać się w głowie znaki zapytania. Miałam zajęcia z Panią Ania R. - położna z pasją,kompetentna i otwarta. Przełamująca barierę leku przyszłej mamy. Warto odwiedzić szkołę również ze względu na szeroki wachlarz zajęć"dodatkowych" jak np. gimnastyka czy porady laktacyjne.
 • Ada2015-08-03 16:29
  Polecam zajęcia w szkole rodzenia DzieciOK! Skorzystałam z kursu weekendowego z p. Anią G. Zajęcia odbywają się w przesympatycznej atmosferze z kompetentną i zaangażowaną położną. Wiedza przekazywana jest w jasny, kompaktowy sposób, każda minuta jest w pełni wykorzystana. I pozostaje również czas na indywidualne podejście do kursantek. Duży plus za możliwość skorzystania z KTG, masaży i gimnastyki. Z chęcią z tego skorzystam :) Serdecznie polecam :)
 • Hania2015-07-31 10:34
  Bardzo fajna szkoła. Przyjazna atmosfera i ciekawa oferta zajęć oraz dodatkowych warsztatów. Gimnastyka w sympatycznych i małych grupach, niemęcząca ale relaksująca. Szybki kontakt zarówno smsowy jak i mailowy też ułatwia korzystanie z oferty szkoły. Jest to moja druga szkołą rodzenia, polecona przez byłą kursantkę i ja też chętnie będę ją polecać dalej.
 • Olga2015-07-23 14:16
  Szkoła na pewno warta polecenia :). Obie Panie Anie bardzo miłe i jednocześnie kompetentne i konkretne. Z zajęć można wynieść sporo praktycznej wiedzy. Do tego bardzo fajne zajęcia dodatkowe - szczególnie polecam gimnastykę przedporodową :)
 • Monika i Michał2015-07-15 16:33
  Bardzo polecam. Profesjonalne zajęcia w miłej, kameralnej atmosferze. Małe grupy, w związku z czym jest czas na indywidualne podejście do każdej przyszłej mamy, zadawanie pytań w trakcie zajęć i co bardzo ważne- poczucie, że szkoła jest po to, żeby nam naprawdę pomóc. Bardzo fajny rozkład zajęć, praktyczne materiały do ręki po zajęciach i dużo fachowych porad, których nie ma w książkach. Położna p. A. R. jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą i chętnie odpowiada na pytania, które nurtują nas niedoświadczonych rodziców :)
 • Sylwia i Adam2015-07-14 11:23
  Świetna, przyjazna atmosfera. Profesjonalnie przygotowany cykl kilku zajęć. Zebranie wszystkich niezbędnych informacji w pigułce, do tego podane w prosty i przejrzysty sposób. Anna Ratajczyk - super prowadząca! Kompetentna i otwarta na wszystkie pytania i sugestie uczestników. Nam się bardzo podobało i gorąco polecamy wszystkim Szkołę Rodzenia Dzieciok.
 • Asia2015-07-13 21:24
  Polecam szkołę rodzenia DzieciOK:) Gimnastyka i kurs pomagają przygotować się do porodu. Położna p. Ania R. jest bardzo kompetentna i chętnie odpowiada na pytania, które nurtują rodziców. Na osiedlu Polanka mieszka sporo młodych osób spodziewających się maluszków, dlatego uważam, że lokalizacja szkoły rodzenie w takim miejscu jest doskonałym pomysłem.
 • Kasia i Mikołaj2015-07-12 14:45
  Możemy tylko polecić uczestnictwo w szkole rodzenia Dzieci Ok. Plusy: kompetentna Prowadząca zajęcia, niewielkie grupy, stosunkowo szeroki zakres godzin, dobra atmosfera, można o wszystko zapytać. Minusy: żeby być obiektywnym trzeba wspomnieć o kiepskich warunkach z parkowaniem auta. Jest to sam środek os. Polanka i przynajmniej w godzinach popołudniowo-wieczornych, to uwaga dla Panów-kierowców, warto wybrać się tam z wyprzedzeniem kilku-kilkunastu minut, żeby na luzie poszukać miejsca parkingowego i nie denerwować przyszłych Mam spóźnieniem na zwłaszcza pierwsze zajęcia. Ogólnie ocena BDB!
 • Ania i Bartek2015-07-10 17:38
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze Szkoły Rodzenia DzieciOK. Miła atmosfera na zajęciach, na których można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych informacji na temat porodu jak i pielęgnacji po porodzie. Sporo dodatkowych wykładów i warsztatów (pierwsza pomoc maluszkowi, chustonoszenie, masaż shantala, grupa wsparcia laktacyjnego, porady dietetyczne i inne). Bardzo miła atmosfera na zajęciach gimnastycznych dla kobiet w ciąży (dziewczyny ćwiczą aż do porodu!). Gorąco polecamy!!!
 • Natalia2015-07-09 09:32
  Polecam udział w zajęciach. Każdy otrzyma odpowiedź na nurtujące pytania, których w czasie ciąży nie brakuje:). Pani Ania R to bardzo miła i chętna do pomocy osoba, potrafi otoczyć profesjonalną opieką.
 • Aga2015-07-03 13:45
  Serdecznie polecam Szkolę Rodzenia DzieciOK. Zajęcia są prowadzone w sympatycznej atmosferze, informacje są rzetelne, na każde pytanie otrzymuje się wyczerpującą odpowiedź. Dodatkowym plusem jest gimnastyka dla kobiet w ciąży. Panie położne są fantastyczne i gotowe do pomocy o każdej porze.
 • Sylwia2015-06-24 16:09
  Polecam zajęcia w Szkole Rodzenia Dzieciok. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Można się dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy. Do tego położne są bardzo miłe i odpowiadają na wszystkie pytanie oraz pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Do tego szkoła oferuje dodatkowe zajęcia dokształcające + gimnastykę dla przyszłych mam. Szczerze polecam!
 • Kasia2015-06-11 22:49
  Polecam Szkołę Rodzenia Dzieciok-zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób, dużo przydatnej wiedzy.
 • Natalia2015-06-09 11:11
  W szkole panuje swobodna i przyjazna atmosfera. Położne są bardzo pomocne i profesjonalnie przygotowane. Szkoła posiada szeroką ofertę - duży pakiet zajęć dodatkowych i extra ‘eventów’. Polecam :D
 • JOLA2015-05-27 12:08
  Polecam zajęcia w Szkole Rodzenia Dzieciok. Miła atmosfera, Panie położne sympatyczne i odpowiadają na każde pytanie przyszłej mamy, chętnie służą pomocą.
 • Monika2015-05-26 13:23
  Polecam szkołę rodzenia oraz położną Panią Anię R. Zajęcia bardzo ciekawe, a przede wszystkim uspokajające :)
  W ramach szkoły rodzenia zachęcam do uczestnictwa w gimnastyce. Bardzo miła atmosfera i tutaj również można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji.
  a masaże? cudo :)
 • K&P2015-05-19 14:08
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć w szkole rodzenia. Informacje były przedstawiane w przystępny i zrozumiały sposób przez kompetentną i przemiłą położną, która potrafiła rozwiać wszystkie wątpliwości i chętnie odpowiadała na każde- nawet najdziwniejsze czy najbardziej oczywiste - pytanie. Polecamy!
 • Izabella2015-05-07 09:24
  Polecam szkołę rodzenia Dziecok! Szkoła proponuje dużo ciekawych zajęć, ma bogatą ofertę, kontakt z osobami prowadzącymi jest wspaniały! Zajęcia są bardzo ciekawe i dużo praktycznych wskazówek można usłyszeć od położnej. Pani Anna Ratajczyk ma dobrą energię do prowadzenia zajęć. Polecam!
 • Alicja2015-05-07 02:14
  Przede wszystkim zwięźle i konkretnie. Obawiałam się przesładzania, rozwlekania oczywistych zagadnień czy ewidentnego reklamowania jakichś produktów. Ale nie było takich zgrzytów. Szkoła bardzo kompetentna, prowadząca położna doświadczona, pogodna i chętnie odpowiadająca na wszystkie pytania. Najlepszym elementem były praktyczne ćwiczenia z lalką, np. kąpanie, przebieranie, próbowanie różnych pozycji przy karmieniu. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Anię!
 • Magda2015-04-17 14:46
  Korzystaliśmy z zajęć weekendowych, które odbyły się w bardzo przyjaznej, kameralnej atmosferze. Prowadząca (pani Anna Gabryniewska) to kompetentna, uśmiechnięta położna, dzięki której można rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące porodu i opieki nad noworodkiem. Gorąco polecam! :)
 • Paulina Dz.2015-03-30 21:53
  Gorąco polecam Szkołę Rodzenia Dzieciok. Panie położne bardzo sympatyczne ale co najważniejsze kompetentne. Serdecznie polecam ćwiczenia gimnastyczne które pomagają utrzymać dobrą formę w czasie ciąży. Sam kurs rodzenia prowadzony w bardzo fajnej luźnej atmosferze i rozwiał moje wszelkie wątpliwości co do porodu.
 • Natalia2015-03-30 21:42
  Zajęcia w Szkole Rodzenia prowadzone są w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera, bardzo duża wiedza położnej, sprawia, że chętnie uczęszcza się na zajęcia. Obok wiedzy teoretycznej niezwykle istotne okazały się również zajęcia praktyczne poświęcone pielęgnacji noworodka. Goraco polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły albo stoją przed dylematem czy warto w ogóle chodzić do szkoły rodzenia. Naprawdę warto! :)
 • Hania2015-03-27 12:07
  Położna Anna Ratajczyk, która mnie odwiedzała po porodzie jest bardzo sympatyczną osobą posiadająca dużą wiedzę. Odpowiadała wyczerpująco na każde moje pytanie, pomagała przystawić córeczkę do piersi i uspokoiła w chwili kryzysu z karmieniem :) Gdybym urodziła drugie dziecko na pewno bym jeszcze raz wybrała panią Anie :) W szkole panowała miła atmosfera, a położna prowadząca zajęcia Anna Gabryniewska również bardzo sympatyczna dziewczyna :)
 • Gosia2015-03-26 19:40
  Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej oraz miłej opieki.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć w szkole rodzenia jak i z opieki poporodowej. Każda wizyta Pani Ani Ratajczak to był miło spędzony czas i troskliwa opieka, a i nasz Tymek uwielbiał te spotkania:).
 • Micha&Jacek2015-03-26 16:55
  Uczestniczyliśmy w kursie weekendowym. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Informacje dotyczące ciąży, porodu i opieki nad noworodkiem zostały przedstawione w rzetelny i konkretny sposób. Niewątpliwie wielkim atutem była praktyczna część zajęć poświęcona pielęgnacji noworodka. Ponadto Pani Ania cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na każde pytanie. Myślę, że w trakcie zajęć warto byłoby poświęcić nieco więcej czasu zagadnieniom takim jak pozycje porodowe i ćwiczenia oddechowe. Mimo to jesteśmy zadowoleni z wyboru szkoły i polecamy!:)
 • Ala2015-03-22 12:52
  Bardzo sympatyczna prowadząca i bardzo fajna atmosfera na zajęciach. Zabrakło mi przećwiczenia np. ćwiczeń oddechowych, lub niefarmakologicznych metod łagodzenia ból - były tylko wspominane przez prowadzącą a szkoda. Teoretyczne omówienie to za mało.
 • Marzena2015-03-17 17:09
  Miła atmosfera na zajęciach, bardzo sympatyczna i kompetentna prowadząca, fachowe porady odnośnie porodu i opieki nad noworodkiem, świadomość opieki po porodzie, możliwość uczestniczenia w dodatkowych kursach sprawiły, że jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru tej szkoły. Polecam!
 • Paulina2015-03-03 19:20
  Polecam zajęcia w tej szkole. Miła atmosfera, odpowiedzi na każde pytania. Teorie i praktyka oceniam na 5 :) polecam też gimnastykę dla przyszłych mam.
 • Ela2015-02-25 12:17
  Bardzo mile spędzony czas oraz duża wiedza prowadzących. Osobiście uzyskałam wszystkie interesujące mnie odpowiedzi. Polecam oczywiście:)
 • Grażyna2015-02-08 21:00
  O szkole DzieciOK dowiedziałam się od koleżanki i bardzo się cieszę że do niej trafiliśmy. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, są małe grupy a informacje są bardzo przydatne i przede wszystkim łączą teorię z praktyką. Można też korzystać z wielu zajęć dodatkowych oraz liczyć na pomoc i dobrą radę. Polecam!
 • Joanna2015-02-06 10:36
  Zajęcia w szkole rodzenia DzieciOK prowadzone są w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze, co w dużym stopniu ułatwia przyswajanie ‘wiedzy’ początkującym rodzicom. Zajęcia podzielone są na grupy tematyczne, co pomaga skupić się na danym zagadnieniu. Pani Ania odpowiada na każde, nawet najbardziej dziwne lub nietypowe pytanie ze zrozumieniem i cierpliwością. Polecam!
 • Ala2015-01-29 20:44
  Polecam uczestnictwo w zajęciach w szkole rodzenia Dzieciok. Super atmosfera, świetna prowadząca - pani Ania, dobrze dobrany program. Do tego świadomość pełnej opieki po zajęciach i możliwości kontaktu. Jesteśmy zadowoleni z wyboru.
 • Anita2015-01-27 19:49
  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru tej szkoły rodzenia. Pani Ania jest bardzo dobrze przygotowaną osobą do prowadzenia zajęć w szkole rodzenia. Zajęcia były dla nas bardzo owocne.
 • Joanna2015-01-10 01:01
  Polecam szkołę rodzenia ze względu na bardzo miłą i swobodną atmosferę, dogodne warunki panujące na zajęciach i wiele informacji, które niewątpliwie są pomocne zarówno w ciąży, jak i po niej. Dodatkowo jest bardzo bogaty pakiet dodatkowy ;) Tzn. masaże, gimnastyka, ktg, kursy. Na zajęciach można było o wszystko pytać, nie czuło się się pośpiechu czy zniecierpliwienia ze strony prowadzącej, w moim przypadku Pani Ani Gabryniewskiej :) Korzystałam również z masaży, po których czułam się odprężona i zrelaksowana. Ogólnie jestem zadowolona, że wybrałam tę szkołę i mogę ją szczerze polecić :)
  Teraz pozostaje oczekiwać na czas porodu i wykorzystać zdobytą wiedzę :)
 • Ania2014-12-31 11:03
  Warto uczestniczyć w zajęciach w Szkole Rodzenia, ponieważ wiedza przekazana przez doświadczone osoby przydaje się w pełni. Lekcje w szkole rodzenia odbywały się na zasadzie wykładów, części praktycznej, oraz dyskusji, tak więc na każde zadane pytanie i wątpliwość Pani położna odpowiadała wyczerpująco. Ja zajęcia miałam z Panią A. Gabryniewską i jestem zadowolona. Dodatkowo można chodzić do szkoły na gimnastykę, w pakiecie są dwa masaże, oraz KTG - polecam:)
 • Magda2014-12-04 21:44
  Cieszę się, że wzięłam udział w spotkaniach prowadzonym przez P. Anię. Teraz jestem spokojniejsza i wiem co mnie czeka w czasie porodu i zaraz po nim. Zachęcam do brania udziału w zajęciach szkoły rodzenia.
 • Martaa2014-12-01 19:48
  Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panią Anią Gabryniewską :) Przekaz informacji bardzo jasny, rzetelny i co najważniejsze z uśmiechem. Widać merytoryczne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia takiego typu zajęć. Serdecznie polecamy :)
 • kasia z Murowanej2014-11-29 15:22
  Gorąco polecam szkołę rodzenia.
  Zajęcia prowadzone w sposób luźny ale konkretny.
  Ćwiczenia spokojne bo takie są dla nas najlepsze.
  Na zajęciach dowiedzialam się trochę nowości bo to moja druga ciąża.
  polecam
 • PaulinaPP2014-11-28 18:54
  Uczęszczałam wraz z mężem na zajęcia w listopadowe poniedziałki prowadzone przez Panią Annę Ratajczyk. Pierwsze co mnie pozytywnie zaskoczyło to miłe przywitanie i małe kameralne grupy. Dzięki temu zajęcia były bardzo owocne. Każdy mógł np doświadczyć kąpieli i pielęgnacji maluszka. Pani Ania przesympatyczna. Starała się w fachowy sposób przekazać jak najwięcej istotnych informacji. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania. Do tego fantastyczne poczucie humoru co sprawiało, że atmosfera była naprawdę fantastyczna :) Gorąco polecam Szkołę Rodzenia DzieciOK.
 • Kasia i Jurek2014-11-28 16:09
  Serdecznie polecamy Szkołę Rodzenia DzieciOk. Pani Ania bardzo sympatycznie i profesjonalnie prowadziła zajęcia teoretyczne i praktyczne. Atmosfera była przyjazna, kameralna ilość par pozwalała na osobisty kontakt z Panią Prowadzącą. Dostaliśmy dużo materiałów edukacyjnych i upominków. Jesteśmy bardzo zadowoleni:)
 • AsiaN.2014-11-24 13:17
  Uczestniczyliśmy z mężem w zajęciach ze Szkoły Rodzenia DzieciOK w ten weekend. Zajęcia prowadzone były profesjonalnie przez bardzo miłą położną- panią Anię. Polecamy wszystkim młodym rodzicom! Dowiedzieliśmy się, jak najlepiej przeżyć czas ciąży, przygotować się do porodu, co nas może czekać w szpitalu i jak potem zajmować się naszym wyczekiwanym Maleństwem. Już nie boimy się pierwszej kąpieli (mąż dzielnie walczył z przekładaniem fantomu na brzuszek;). Co więcej- dostaliśmy materiały, z których możemy jeszcze sobie wszystko utrwalić. Nie pozostało nam nic, jak tylko spokojnie i z radością czekać na nowego, małego domownika:)
 • Marta2014-11-14 15:24
  Gorąco polecam wszystkim szkołę rodzenia DZIECIOK. Są to zajęcia organizowane dla przyszłych rodziców, by przygotować ich do narodzin dziecka. Program pozawala wypracować ważne umiejętności rodzicielskie poprzez realizację zagadnień związanych z przyjściem dziecka na świat począwszy od gimnastyki w trakcie ciąży, aż do porodu. Zajęcia dostarczają również informacji o karmieniu piersią i sposobach pielęgnacji dziecka. Zającia prowadzone są przez przesympatyczną i doświadczoną panią położną. Takiej pasji i zaangażowania z jaką podchodzi do swojej pracy życzę każdemu przedstawicielowi służby zdrowia.
 • Kasia2014-11-07 12:05
  Uczestniczyłam w zjaeciach weekendowych - atmosfera świetna, niewielkie grupy, dzięki czemu można poczuć się swobodnie. Nie ma "głupich" pytań, czy tez pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Doskonały podział zajęć, część teoretyczna jednego dnia, praktyczna kolejnego - można było "przespać się" z nowo nagromadzoną wiedzą i przygotować pytania - na które p. Ania cierpliwie odpowiadała :) Zdecydowanie polecam. Jestem zadowolona w pełni - i po raz kolejny na pewno wybrałabym tą samą szkołę :) Teraz sam poród wydaje się być jeszcze mniej strasznym :)
 • Anita2014-11-04 14:04
  Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywały się w przyjaznej atmosferze, w niewielkich grupach, co pozwalało na prowadzenie ciekawych dyskusji. Na zajęciach mogliśmy dowiedzieć się czegoś nowego i otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania. Dużym atutem są zajęcia gimnastyczne, które prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze – zarówno można się troszkę zmęczyć, jak i zrelaksować. Położne są bardzo sympatyczne, otwarte, chętnie udzielają pomocy i radzą przyszłym mamą. Serdecznie polecam!
 • Basia i Grzegorz2014-10-28 19:07
  Serdecznie polecam szkołę rodzenia wszystkim którzy chcą przygotować się ze spokojem na przyjście na świat małego wielkiego szczęścia.Szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć i przemiłe Panie Położne które zawsze mają czas aby udzielić informacji na nurtujące nas pytanie:) Polecam skorzystanie z świetnie prowadzonej gimnastyki. Pozdrawiam Basia i Grzegorz w oczekiwaniu na córeczkę:)
 • Gosia2014-10-28 15:06
  Jak najbardziej polecam przyszłym Rodzicom szkołe rodzenia Dzieciok. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, można spokojnie zadawać różnorodne pytania. Dużym plusem jest to, ze w ciągu jednego weekendu można odbyć całe zajęcia a po udziale w zajęciach można się zapisać na regularne ćwiczenia gimnastyczne. Dodatkowo szkoła rodzenia oferuje opcje masażu, wykonania KTG a w przyszłości może jeszcze coś innego przydatnego dla kobiet w ciąży :)
 • Natalia i Szymon2014-10-25 10:38
  Serdecznie polecamy wszystkim którzy spodziewają się dzidziusia, szkołę rodzenia DZIECIOK! Zajęcia są bardzo interesujące i prowadzone w miłej atmosferze.Pani Ania odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością, i widać u Niej fachową wiedzę.Bedziemy polecac wszystkim znajomym.Pozdrawiamy
 • Zosia2014-09-01 19:02
  Bardzo fajne zajęcia, Pani Ania zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu - skutecznie walczyła z moimi obawami związanymi z porodem. Dzięki ćwiczeniom przygotowującym do porodu udało mi się za dużo nie przytyć ;) Bardzo podobała mi się sama forma zajęć i ich charakter oraz to że były bezpłatne. Podczas patronaży zasypywałam Panią Anię serią pytań, na które cierpliwie odpowiadała :) Naprawdę warto uczestniczyć w kursie, gorąco polecam :)
 • Ania2014-09-01 15:17
  + polecamy osobom, które pracują, bo jest to bardzo wygodne mieć zajęcia w weekend i to jeszcze w godzinach, które można dodatkowo przesunąć w miarę potrzeb przyszłych mam :)
  + praktycznie pokazane jak nosić, karmić i myć dziecko w pierwszych dniach
  + fajnie, że tatusiowie też mogli kąpać, przewijać, smarować fantoma a nie tylko kobiety
  - zbyt wiele teorii, zbyt mało praktyki, tzn. teoria była podstawowa - książkowa, a liczyliśmy bardziej na praktyczne porady, gdyż wykładane podstawy teorii są w każdym poradniku, oraz od doktora taką niezbędną wiedzę otrzymaliśmy wcześniej podczas wizyt
  (komentarz DzieciOK- kursy weekendowe są podsumowaniem, streszczeniem ze względu na różny poziom wiedzy rodziców, reszta informacji i zajęć rozwijana jest na cotygodniowych spotkaniach)
  + - w jednym ciągu ciężko wytrzymać 3 godzinne spotkanie, ale coś za coś dla pracujących rodziców :) na pewno było by łatwiej gdyby w ciągu 3 godzin była praktyka przeplatana z teorią
  (komentarz DzieciOK- dziękujemy za uwagę i będziemy "aktywizowali" zajęcia)
  +- niektóre metody o których słyszeliśmy z mężem od Pani Ani odbiegały od opinii lekarza oraz położnych, z którymi miałam do czynienia podczas nieplanowanego pobytu w ciąży z córką w szpitalu
 • Monika i Andrzej2014-08-04 08:22
  Szczerze polecam! :) Nasz Dzidziuś jest planowany i wyczekiwany, ale nie jestem zafiksowaną na punkcie macierzyństwa ciężaróweczką. Czas spędzony w DzieciOKu zdecydowanie pozwolił mi złapać bakcyla :) Świadoma i szczera położna. Miła atmosfera i przede wszystkim duuużo przydatnej wierzy! Polecam wszystkim przyszłym rodzicom - zdecydowanie warto wybrać się z partnerem! :)
 • Ewa2014-07-22 21:47
  szkoła i forma prowadzenia kursu REWELACJA gorąco polecam i świetne położne które są otwarte na wszelkie PYTANIA ;)ciekawe zajęcia praktyczne
 • Iza i Tomek2014-07-10 09:12
  Z czystym sercem możemy polecić Szkołę Rodzenia DzieciOk!
  Prowadząca zajęcia, Pani Ania jest sympatyczna, otwarta,uśmiechnięta, chętnie i umiejętnie odpowiada na pytania przyszłych rodziców. Zajęcia były ciekawe i przebiegały w miłej atmosferze. Warto poświęcić trochę wolnego czasu na uczestnictwo w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych.
  Pozdrawiamy Panią Anię :)
 • Marta2014-06-03 20:17
  Sympatyczna Pani Ania potrafi ciekawie wszystko wyjaśnić nawet najbardziej opornym. Dodatkowym plusem jest darmowa gimnastyka w ramach szkoły. Polecam!
 • Natalia2014-02-17 16:19
  świetne, interesujące i praktyczne zajęcia. Przemiła Pani Ania - polecamy!
 • Pola2014-01-27 01:45
  Polecam, przez wzgląd na przykłady "z życia wzięte", praktyczne informacje i optymizm Pani Ani :)
 • Anna2014-01-21 01:51
  Szkoła Rodzenia DziekiOK to wspaniałe miejsce i świetni ludzie, którzy
  pomagają przyszłym rodzicom w przygotowaniu się na przyjście na świat
  nowego członka rodziny. Bardzo się cieszę, że z mężem wzięliśmy udział w
  zajęciach. Sympatycznie spędziliśmy weekend i dowiedzieliśmy się wielu
  rzeczy. Jesteśmy oczarowani Panią Anią, która naprawdę jest położną z
  powołania i z wielką pasją wykonuje swój zawód. POLECAMY SZKOŁĘ RODZENIA
  WSZYSTKIM PRZYSZŁYM RODZICOM.
 • kb2014-01-04 23:04
  Zajęcia
  "praktyczne" z pielęgnacji noworodkow; przesympatyczna prowadząca i
  bardzo mila atmosfera na zajęciach pozwalająca na swobodne zadawanie
  pytan bez poczucia wstydu czy zaklopotania
 • Kasia2013-08-26 13:50
  Super
  zajęcia! Dzięki nim spokojniej podchodzę do porodu, a informacje
  przekazane przez Panią Anię bardzo się przydadzą niedoświadczonym
  rodzicom :)
 • Kasia i Mateusz2013-08-25 23:44
  Dziękujemy za rzetelne informacje i bardzo miły kontakt z Panią Anną. Serdecznie polecamy. Teraz można rodzić:)
 • Violetta2013-08-24 14:22
  Piszemy, by podziękować za naprawdę mile spędzony czas, fachowe rady, profesjonalne przygotowanie i umiejętność odpowiedzi przez Panią Anię na każde nasze pytanie.

  Czekam z niecierpliwością na datę ćwiczeń dla pań w ciąży.

Partnerzy