Izabela T.

Położna PoznańAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Studia położnicze obroniła interesującą pracą na temat roli ojca w czasie ciąży i porodu. Dodatkowe wykształcenie zdobywała na kierunku pedagogika ze specjalizacją wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, na studiach magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicz w Poznaniu, gdzie najwięcej uwagi poświęciła wspieraniu prawidłowego rozwoju najmniejszych maluszków.

Stale pogłębia swoją wiedzę pomagając organizować i uczestnicząc w rożnych kursach i konferencjach. Poza praktyką szpitalną doświadczenie zdobywała pracując w żłobku, kontrolując zdrowie maluszków, dlatego nie straszne jej problemy pielęgnacyjne czy wychowawcze.

W szkole rodzenia prowadzi również zajęcia z symulacji porodu oraz stymulacji rozwoju malutkich dzieci. Praca z ludźmi to jej prawdziwe powołanie, dlatego zawsze stara się dawać z siebie 100% i wspierać zarówno kobiety jak i całe ich rodziny swoją wiedzą i umiejętnościami. Prywatnie wieczna optymistka, wielbicielka muzyki, śpiewa w chórze i gra na gitarze. Z wielkimi ambicjami podąża za realizacją swoich marzeń."

    Partnerzy